Rekonstrukce

Část věnována rekonstrukcím a drobným stavbám všeho druhu. Nachází se zde také akustické úpravy různých prostorů.

Rekonstrukce bytu

Dílčí rekonstrukce bytu ve zděné bytovce byla provedena v rozsahu odstranění a pokládky nové dlažby, včetně srovnání betonového podkladu. Dále byla zrenovována kuchyňská linka, dveře a zárubně a provedena výmalba celého bytu.

.
.
.
.
.
Celkem 5 fotografií ve fotogalerii

Stavba gabionové opěrné zdi

Dostavba opěrné gabionové zdi v blízkosti hřiště. Materiál do plnění gabionových klecí byl získán recyklací kamene, z kterého byla postavena původní opěrná zídka.

.
.
.
.
Celkem 4 fotografie ve fotogalerii

Akustické úpravy

Akustické úpravy kancelářských prostor Elektrotechnické fakulty. Nevyhovující akustika projevující se dlouhou dobu dozvuku - "ozvěnou" je nyní řešena svěšenými panely ze speciálního materiálu pohlcujícího zvuk. Panely jsou svěšeny do různých výšek, aby plnily optimálně svoji funkci dle návrhu. Orientační cena úprav tohoto prostoru 40.000,-

.
.
.
.
Celkem 4 fotografie ve fotogalerii

Akustické úpravy učebny Elektrotechnické fakulty

Akustické úpravy učebny Elektrotechnické fakulty realizované pro dosažení optimálních podmínek pro poslech hudby a práce se zvukem. (míchání a nahrávání hudby) Úpravy se skládají z předstěny tvořené z perforovaných akusticky pohltivých panelů a kazetového podhledu. Návrh úprav vychází z měření a následného výpočtu dle příslušné normy.

.
.
.
Celkem 3 fotografie ve fotogalerii

Nové podlahy

Rekonstrukce podlah v bytovce. Na původní podlaze byl nalepen koberec, který byl stržen a dále byla odbroušena vrstva lepidla a stěrky. Na tyto práce je používána profesionální bruska s výkoným odsávaním - práce je velice rychlá a čistá. Na betonovou podlahu byla aplikována samonivelační stěrka a položena laminátová plovoucí podlaha.

.
.
.
.
.
.
.
.
Celkem 8 fotografií ve fotogalerii

Opěrná zídka

Původní hradba přestala vyhovovat technickým požadavkům a částečná rekonstrukce zde nebyla možná. Hradba byla odstraněna včetně betonové podezdívky a základů. Nově byla zvolena konstrukce z KB bloků a zábradlí bylo zhotoveno z frézované kulatiny.

.
.
.
.
.
Celkem 5 fotografií ve fotogalerii

Rekonstrukce kuchyně

Projekt rekonstrukce kuchyně souvisí s předchozím projektem koupelny. I zde byla odstraněna původní dlažba, podklad byl vyrovnán samonivelační stěrkou a na ní byla položena nová dlažba. Realizace kuchyně proběhla včetně obložení keramickým obkladem, rozvodem elektroinstalace, výmalby a montáže s usazením kuchyňské linky.

.
.
.
.
Celkem 4 fotografie ve fotogalerii

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě. Koupelna prošla totální rekonstrukcí - umakartové jádro včetně původní dlažby bylo vybouráno. Nerovnosti na podlaze byly srovnány samonivelační stěrkou. Nové příčky jsou vyzděné z ytongu a obložené keramickým obkladem. Koupelna byla realizována kompletně - mimo rozvodů vody a odpadů.

.
.
.
.
Celkem 4 fotografie ve fotogalerii

Plot Mikulka

Rekonstrukce oplocení zahrady na Mikulce. Pro stavbu plotu bylo majiteli vybráno poplastované pletivo a protipodhrabové betonové desky zamezující utěkům zvířat na sousedův pozemek. V dolní části bylo nutné vystavět betonovou zídku.

.
.
.
.
Celkem 4 fotografie ve fotogalerii